Сервет завърши подготвителния си лагер в Дубай с разгромна победа с 5:1 над шотландския Хибърниън. Това бе единствена контролна среща за швейцарския отбор преди възобновяването на първенството, което ще се случи на 20-ти януари с гостуване на Винтертур.

Всички попадения в двубоя паднаха през първото полувреме, като шотландците откриха резултата. След това, с две попадения на Крис Бедия, Стийв Руилер, Алексис Антунеш и Мирослав Стефанович Сервет се оттегли на почивката с четири гола преднина.През второто полувреме темпото на игра спадна, но Сервет продължи да контролира играта. Ново попадение обаче не падна.

Съперникът на Лудогорец започва последната си тренировъчна седмица този вторник в Женева, след което отново стартират официалните мачове за Сервет.