Отборът на Байерн Мюнхен до 19 години, воден от българския треньор Петър Гайдаров, постигна впечатляваща победа с 8:0 при гостуването си на Гройтер Фюрт. Двубоят беше от 8-ия кръг на група G от Юношеското първенство до 19 години в Германия.

Възпитаниците на Гайдаров поведоха още във втората минута чрез Юсеф Насрауе. Малко след това Ноа Коджо-Евроа удвои. В 16-ата минута Магнус Далпиац направи преднината на своя отбор класическа.

В 64-ата минута Далциац вкара второто си попадение в мача. Голеадата продължи в 71-ата минута чрез Фелипе Чавес, секунди по-късно Тобиас Шефер вкара шести гол. До края на двубоя още две попадения реализира Далпиац за крайното 0:8.

Байерн е лидер във временното класиране с 24 точки, като има осем победи от осем мача. Фюрт е седми със седем пункта.