Наполи спечели с класическото 3:0 над Байерн Мюнхен по време на турнира Audi Cup. "Партенопеите" стигнаха до успеха след две попадения на Виктор Осимен и гол на Зинедин Мачак.

Двата тима изиграха равностойно първо полувреме, като единствената лоша новина бе за треньора на баварците Юлиан Нагелсман, който трябваше принудително да замени Кингсли Коман още в 8-ата минута на двубоя.

Гостите бяха по-агресивният отбор през втората част и в рамките на две минути Виктор Осимен отбеляза две попадения. Първо в 71-ата минута нигериецът се възползва от подаване на Адам Онас и отблизо реализира, след което нападателят удвои с прецизен удар в далечния ъгъл.

Пет минути преди края на двубоя резервата Зинедин Мачак вкара красиво попадение, с което оформи крайния резултат.