Байерн Мюнхен на Петър Гайдаров стартира с победа участието си на Младежката Шампионска лига. Баварците се наложиха с 2:1 у дома над Динамо Загреб. Срещата беше от първия кръг на турнира.

За младият български треньор двубоят беше дебютен в такъв турнир. От този сезон Гайдаров води отбора на Байерн до 19 години. Двубоят беше изгледан на живо от спортните директори на клуба Макс Еберл и Кристоф Фройнд.

Възпитаниците на талантливия специалист бяха много по-добрият отбор на терена, като създадоха няколко опасни положения за гол през първото полувреме, но такъв не падна. В 55-ата минута дебютиралият за представителния отбор на Мароко наскоро Адам Азну откри резултат.

Четири минути след това Юсеф Насрауе удвои преднината на Байерн след асистенция на Ноел Асеко Нкили.

В продължението на втората част Лео Римац оформи крайния резултат.